درباره ما

شرکت نیروتابان پایدار سبز نماینده رسمی شرکت systovi فرانسه تولید کننده مدرن ترین سیستمهای انرژی خورشیدی میباشد

این شرکت در راستای توسعه فرهنگ استفاده بهینه از انرژی وبا هدف کمک به محیط زیست و صرفه جویی در انرژی ، پنل های خورشیدی با کیفیت فوق العاده بالای اروپایی ساخت کشور فرانسه را در ۴ مدل عرضه مینماید .

این پنل ها با راندمان بالا و گارانتی ۲۰ ساله برای هرنوع مکان وموقعیت قابل استفاده میباشد

از جمله مزیت های پنل های خورشیدی فرانسه ، تنوع محصول ،کیفیت فوق العاد ه با رعایت بالاترین استانداردهای روز جهان ،نصب سریع و آسان ، بازدهی بیشتر از سایر پانلها و ظرافت و عمر بالای آنها میباشد .

شرکت نیروتابان پایدار سبز مفتخر است با ارایه این سیستمها در کشور ضمن صرفه جویی در مصرف انرژی با تهویه و تصفیه هوای درون ساختمان برای اولین بار در کشور سیستم سرمایش و  گرمایش خورشیدی را ارایه نماید ، با این سیسستم از اتلاف انرژی جلوگیری شده و هوای مطبوع و یکنواختی در منزل شما جاری خواهد شد وبا کمترین هزینه یکی از بهترین روشها بکار گرفته خواهد شد.

تهویه مطبوع و تصفیه هوای داخل منزل شما با استفتده از فیلترهای مخصوص باعث کاهش چشمگیر گاز co2 (گازکربنیک )  در منزل شده و موجب سلامتی هرجه بیشتر افراد منزل خواهد شد .

تولید برق بدون نیاز به شبکه سراسری و فراغت از هزینه های تیرکشی ونصب ترانس و کابل کشی از مزیت های بزرگ سیستمهای خورشیدی میباشد . علاوه بر خود اتکا بودن به تولید برق مازاد برق تولیدی شما قبل فروش به دولت از طریق شبکه سراسری بصورت اتومات میباشد که محلی برای درامد مناسب شما خواهد بود .

این پنل ها علاوه بر کاربرد در ساختمانهای دولتی و خصوصی و شهرکها و روستاها ، همچنین قابلیت استفاده در کارخانجات و مزارع نیز میباشد.

شرکت نیروتابان پایدار سبز آماده همکاری و ارایه خدمات به شرکتها و سازمانها وسازندگان مسکن و کارخانجات  وکلیه شهروندان میباشد .

برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق تماس تلفنی یا پست الکترونیک و یا مراجعه به سایت این شرکت از آخرین تکنولوژی روز ئنیا بهره مند شوید .

Print Friendly, PDF & Email
مشاوره
09103938738