نمایش فیلم

توضیحات فیلم : راه اندازی سیستم خورشیدی R-VOLT شرکت نیرو تابان طراحی نصب و راه اندازی و خدمات پس از فروش سیستم های خورشیدی دارای نمایندگی انحصاری و صلاحیت فنی نصب از شرکت فرانسوی سیستوی systovi می باشد .

نکته مهم کلیه پنل ها تا ۲۵ سال گارانتی و سیستم کالکتور ها Modul-R ( موتور ذخیره بندی نیروی خورشیدی ) تا ۲ سال گارانتی کامل با خدمات پس از فروش رایگان اجرا می شود .

شرکت سیستوی فرانسه ( systovi.com ) مخترع تمام سیستم های خورشیدی هوایی ( AEROV SYSTEM ) برای اولین بار در جهان می باشد که در سال ۲۰۱۳ میلادی به ثبت رسانده است.

توضیحات عکس زیر : از سمت چپ تصویر پنل های استاتدارد فتوولتاپیک ( خورشیدی ) تا حداکثر ۲۰ درصد تولید برق دارد ولی سیستم خورشیدی انحصاری فرانسوی R-VOLT تا ۸۰ درصد , که به صورت ساده ۲۰ درصد تولید برق با پنل خورشیدی و ۶۰ درصد تولید برق حرارتی و هوایی ( AEROVOLTAIC SYSTEM ) مزایای این سیستم R-VOLT تولید برق – سرمایش – گرمایش و تصفیه هوا می باشد .

5b

R_volt

 

سیستم برق خورشیدی R-VOLT فرانسه

این فیلم نشان دهنده کاربرد سیستم خورشیدی R-VOLT ( AEROVOLTAIC ) می باشد که به طور استاندارد از روی پنل ها برق تولید می شود که به واسطه فن آوری R-VOLT تا ۶۰ درصد گرمای تولید شده به واسطه کالکتور ذخیره و با استفاده از ترموساتات درجه دلخواه خود را تنظیم می نمایم . ۹۵ درصد هوای توزیع شده با فیلتر پخش و توزیع می شود . مزیت این سیستم گرمایش سرمایش و تصفیه هوا می باشد .

سیستم برق خورشیدی R-SUN شرکت سیستوی فرانسه

توسط این سیستم R-SUN ( AEROVOLTAIC) – هوای خانه با انرژی خورشید گرم میشود . هوای گرم در کالکتور ها ( ذخیره کننده و توزیع کننده ) به وسیله فیلتر R-SUN هوای داخلی منزل تصفیه می شود . در طول زمان ۲۴ ساعت هوای پاک و گرم در فضای منزل توزیع می شود . کاربرد این تکنولوژی برای تولید برق -گرمایش و تصفیه هوا بسیار مفید می شود . توضیحات بیشتر سایت : http://nirootaban.com همراه : ۰۹۱۲۰۸۹۲۸۶۹
نمایندگی انحصاری از شرکت سیستوی فرانسه
Print Friendly, PDF & Email
مشاوره
09103938738